Сабо: «Путін закопав свою совість»

Футбол України 4 Вересня, 21:38
Відомий футбольний фахівець прокоментував можливе відсторонення російських клубів від єврокубків.

Після того, як чеські журналісти оприлюднили проект санкцій Євросоюзу стосовно Росії, багато хто звернув увагу, що там є пункт про призупинення співпраці з цією країною низки спортивних організацій. У тому числі УЄФА і ФІФА, а відповідно і про участь російських клубів в єврокубках і відбірковому циклі Євро-2016. Мова про те, щоб відібрати у Росії ЧС-2018 поки там не йде.

XSPORT попросив відомого тренера і експерта Йожефа Сабо поділитися своєю думкою з цього приводу.

«Я думаю, що це блеф. Не дійде до цього. Хоча я дуже бажаю, щоб так вийшло, адже немає слів, щоб описати те, що творить Путін. Ми то в політику не ліземо, але в той же час це безсоромність. Так брехати російському народу, що я навіть не знаю, де його совість. Напевно, десь закопали його совість. Хочеться, щоб їх покарали з усіх боків, але я не думаю, що проголосують за це.

Для Путіна подібні санкції дурниця. Ви подивіться, його карають, а він сміється. Мало того, він говорить, що я можу до Києва за два тижні дійти. Мовляв, ви дивіться, якщо будете там ще щось говорити, то я прямо в Київ приїду. У сенсі з військами. Як так можна? Це нахабство вищої марки.

Для футбольних клубів і збірної таке рішення буде, безсумнівно, ударом. І чемпіонат світу віднімуть. Хотілося б, щоб так їх покарали. Може бути, це Путіна зупинило б, тому що це все він робить. У Росії люди просто бояться підняти голову. Тепер то вже знають, що загинуло дуже багато російських солдатів, але вони мовчать, бо бояться.

Іноді спілкуюся зі своїми друзями з Росії. Але останнім часом дуже мало. Не завжди хочеться дзвонити, бо я чув, як їх готують, що їм показують. Правду то їм не показують...»