Якщо «Зоря» не вийде на матч з «Динамо» - їй зарахують поразку та можуть оштрафувати

Динамо Київ 5 Вересня, 08:48
В ЧУ - черговий скандал. «Зоря» виявилася незадоволена тим, що матч з «Динамо» був призначений на суботу, 13 вересня, і пригрозила, що якщо гру не перенесуть на один день пізніше, то команда не вийде поле.

«Раніше ми просили Прем'єр-лігу перенести на один день матч з «Волинню», нам запропонували домовлятися з суперником, який відмовив, - сказав «Вестям» гендиректор «Зорі» Сергій Рафаїлов. - А коли справа торкнулася «Динамо», то ПЛ навіть не запропонувала нам домовитися з киянами. Ми хочемо, щоб до всіх команд ставилися однаково».

У Прем'єр-лізі заявили, що не отримали від «Зорі» аргументації, чому гру з «Динамо» слід перенести, а дата призначалася з урахуванням того, що вже в четвер киянам належить матч в ЛЄ в Португалії (також в суботу зіграють інші євробійці: «Шахтар», «Металіст» і «Дніпро»). «При складанні розкладу робиться акцент не на прохання клубів, а на регламент, проведення трансляцій та участь наших команд в єврокубках», - сказав «Вестям» гендиректор ПЛ Петро Іванов. - Якщо всі представники в ЛЧ і ЛЄ грають в суботу, чому ми повинні ставити чийсь матч на менш комфортний день. Якщо «Зоря» таки не вийде на матч, їй зарахують поразку і можуть оштрафувати».