Лідер захисту київського «Динамо» австрійський легіонер Александар Драгович не стежить за подіями в столиці України, перебуваючи в розташуванні збірної, повідомляє «Обозреватель», посилаючись на видання Die Presse.com.
«У Києві все дуже спокійно, туди не доходять події зі Сходу країни. В лютому, можливо, ситуація була більш критичною. Але у команди ніколи не було проблем у Києві. Зараз мене не хвилює, що відбувається в місті. До понеділка я сконцентрований тільки на національній команді», -
заявив Драгович
.Нагадаємо, раніше 23-річний футболіст заявив, що не має наміру залишати «Динамо», не дивлячись на нестабільну обстановку в Україні.