Ультрас «Шахтаря» передали привіт із зони АТО. ФОТО

Динамо Київ 5 Вересня, 14:06
Ультрас донецького «​​Шахтаря», які на даний момент знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції, вкотре висловили свою патріотичну позицію.

Ультрас донецького «​​Шахтаря», які на даний момент знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції, вкотре висловили свою патріотичну позицію.

Ультрас «гірників» виклали в Instagram фотографію з ріжками автомату Калашникова, на яких написали: «За Україну» та «Ультрас «Шахтар».

Підпис до фото ультрас «Шахтаря» зробили не менш надихаючий: «За Україну. (Нехай наша кров - стане їм отрутою смертельною)».