УЄФА обговорює введення лави штрафників у футболі

Світовий футбол 5 Вересня, 14:27
Колишній головний тренер «Манчестер Юнайтед» Алекс Фергюсон розповів про те, що на форумі елітних тренерів УЄФА в Ньйоні обговорювалося питання про можливе використання лави штрафників.

Колишній головний тренер «Манчестер Юнайтед» Алекс Фергюсон розповів про те, що на форумі елітних тренерів УЄФА в Ньйоні обговорювалося питання про можливе використання лави штрафників, повідомляє sports.ru, посилаючись на видання Goal.com.

«Ми не могли дійти згоди, тому що це дуже спірна річ, яка змінює все, що було до цього, але ми добре подискутували.

Це те, на що звертає увагу УЄФА. У подібного рішення є переваги. Наприклад, це стосується гравців, які симулюють травми», -

сказав Фергюсон

.

У підсумку була запровонована ідея, щоб у футболі була введена лава штрафників, як і в хокеї, за не досить серйозні порушення, щоб не видаляти гравця на весь матч.