Екс-наставник київського «Динамо» Олег Блохін може повернутися в клуб. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав президент біло-синіх Ігор Суркіс, коментуючи відкликання Блохіним свого позову на адресу столичного клубу.
«Напевно, в Олега Володимировича був час, він подумав і зрозумів, що проти рідного клубу перспектив судитися немає. І краще поганий мир, ніж хороша війна. Цю просту істину ми всі сьогодні усвідомлюємо як ніколи. Навіть коли в нас був конфлікт, я нічого поганого на адресу Олега Блохіна не говорив», -
сказав президент «Динамо».
Ігор Суркіс спростував інформацію, яка з'явилася раніше про те, що тренеру вдалося вибити в клубу компенсацію в розмірі 4 млн євро.
«Він хотів значно менше, а зараз почали з'являтися цифри, яких взагалі в природі не існувало. В словах Олега Блохіна чітко все відображено: клуб йому нічого не винен, жодної фінансової компенсації», -
підкреслив Ігор Михайлович.
Президент біло-синіх не виключив повернення екс-тренера в клуб.
«У цьому житті можливо все. Емоції вляглися. Ми найближчим часом зустрінемося з Олегом Володимировичем, поговоримо. Повірте, ми з ним не вороги. Він дуже багато зробив для «Динамо» як гравець. Тренерські прорахунки не можуть цього перекреслити», -
резюмував Ігор Суркіс.