"Ми граємо на виїзді, нам буде важко. У Києві складно грати. Сьогодні у нас була перша гра після довгої перерви. Я сподіваюся, наша гра в Україні буде краще, ніж з Мальтою», -
сказав Губочан в бесіді з кореспондентом каналу «Футбол 1
», повідомляє «Террикон
».