Наставник київського "Динамо" Олег Блохін перед першим матчем відбіркового раунду плей-офф Ліги Європи пройде навчання за програмою ПРО-диплом УЄФА з метою продовження терміну дії ліцензій, повідомляється на офіційному сайті Федерації футболу України.
Також у цьому семінарі візьмуть участь відомі в Україні тренери Семен Альтман, Адней Баль, В'ячеслав Грозний (колишній тренер Костанайського "Тоболу"), Анатолій Дем'яненко, Олександр Іщенко, Мирон Маркевич і Леонід Буряк.
Ці фахівці прослухають лекції з використання сучасних методів контролю за тренувальною та змагальною діяльністю футбольних команд і тенденціям розвитку сучасного футболу.
Зазначимо, що раніше тренерські здібності Блохіна зазнали критики з боку ряду фахівців. Зокрема колишній тренер "Динамо" Юрій Семен вважає, що саме Блохін розвалив команду, яка зараз перебуває лише на восьмому місці в турнірній таблиці чемпіонату України. Вже 22 серпня "Динамо" належить помірятися силами з "Актобе" у рамках відбіркового раунду плей-офф Ліги Європи. Цей матч відбудеться в Актобе і почнеться о 19:00 за часом Астани. Участь у ньому не прийме один з лідерів команди Еміль Кенжісарієв, який зараз перебуває в стані коми в Алмати.