Стрілянини і танків у самому Маріуполі поки немає, а за містом... дуже страшно і тривожно

Динамо Київ 6 Вересня, 10:25
Колишній півзахисник «Іллічівця» Віталій Федотов підтвердив факт розірвання контракту з маріупольцями, розповів про проблеми в клубі і тривоги міста.

Колишній півзахисник «Іллічівця» Віталій Федотов в бесіді з MatchDay підтвердив факт розірвання контракту з маріупольцями, розповів про проблеми в клубі і тривоги міста.

- Моє розірвання контракту з «Ільчевцем»? А звідки ви дізналися? Де така інформація пройшла? Так, це дійсно так. Причини? Пов'язано це з тією ситуацією, яка зараз відбувається і в країні, і в клубі. Ми вирішили розірвати контракт за взаємною згодою. Все пройшло спокійно.

- Тобто, клуб вам не перешкоджав?

- Ми сіли за стіл переговорів і дійшли спільного знаменника. Домовилися. Обговорили всі деталі: які у мене є питання, які у клубу є питання. І вирішили так. Все пройшло на досить таки хорошому рівні.

- Після матчу з «Шахтарем» Олександр Чижов розповів про проблеми в клубі. Немає президента, немає завдань... Чи це так?

- Якщо Чижов каже, дійсно, це так. Президента в клубі немає, не бачили його давно і не спілкувалися з ним. Але щодо фінансів клуб виконує свої обов'язки на 100%, не було затримок, все чітко день в день. Стосовно фінансів питань взагалі ніяких немає. «Іллічівець» у цьому плані молодці.

- Яка зараз психологічна ситуація в команді? Хлопці готові боротися за відсутності задач і перспектив?

- Розумієте, у нас команда молода. Багато гравців пішло, в будь-якому випадку проходить перебудова. У нас зараз така ситуація, що, як погода, міняються гравці. З кимось тільки порозумівся - вони йдуть з команди. Дуже багато хлопців з Донбасу, переживають за сім'ї, батьків, бабусь, сестер. Це дає відбиток і на футбольних справах. Притому, всі матчі на виїзді граємо. Добираємося з Маріуполя в Запоріжжі три з половиною години, потім сідаємо на літак. Повертаємося пізно вночі, в три-чотири години, вже під ранок. Потім йде відновлення. І в будь-якому випадку хочеться грати при своїх уболівальниках. Багато таких нюансів. У футболі дрібниць не буває, і це позначається на результаті. Але я з повною упевненістю можу сказати: команда не згодна з тим, що знаходиться на останньому місці, і буде з цим боротися. Є запал, є бажання боротися, доводити свою профпридатність. Я впевнений, що все буде відмінно, і команда піде в гору.

- Яка зараз ситуація в Маріуполі?

- У нас було три дні вихідних. Я сьогодні приїхав до Маріуполя. Поки спокійно в місті. Поменше, звичайно, людей. Вся ця ситуація їх налякала. Всі їдуть. У самому місті не чутно пострілів, не видно військових, танків, артилерії. Місто живе своїм життям. А те, що відбувається за містом ... Звичайно, дуже страшно і тривожно.

- Чи є у вас якісь варіанти продовження кар'єри?

- Є пропозиції, є пару варіантів. Думаю трохи почекати. Скоро ви все дізнаєтеся.

Олексій Шейка