Наші суперники. «Ріу Аве» провів командну вечерю

Динамо Київ 6 Вересня, 13:04
Суперник київського «​​Динамо» в Лізі Європи - «Ріу Аве» - в цілях згуртування колективу провів командну вечерю.

Суперник київського «​​Динамо» в Лізі Європи - «Ріу Аве» - в цілях згуртування колективу провів командну вечерю.

Запрошення наставника команди Педру Мартінша прийняли всі без винятку гравці, тренери, медичний персонал, обслуговуюча група і навіть президент клубу.

Як повідомляє terrikon.com

з посиланням на офіційний сайт «Ріу Аве»

, вечір пройшов з жвавими розмовами і жартами, проте все ж команда була обмежена в часі, тому що вже сьогодні, 6 вересня, за планом було намічене тренування.

Нагадаємо, «Ріу Аве» разом із ще двома командами після трьох турів очолює турнірну таблицю португальського чемпіонату, маючи в своєму активі максимум очок і нуль в графі «пропущені м'ячі».