Наші суперники. «Стяуа» просить уболівальників не пропагувати расизм

Динамо Київ 6 Вересня, 13:12
«Стяуа» звернувся до вболівальників, закликавши їх не порушувати правопорядок і не пропагувати расизм на трибунах.

«Стяуа» звернувся до вболівальників, закликавши їх не порушувати правопорядок і не пропагувати расизм на трибунах, повідомляє terrikon.com.

Румунський клуб жалкує, що через частину вболівальників всі інші шанувальники позбавлені можливості підтримати команду у важливому поєдинку. Також в «Стяуа» вважають, подібне рішення УЄФА стане сигналом для фанатів, які поводяться неналежним чином.

Нагадаємо, раніше УЄФА виніс рішення дискваліфікувати стадіон «Стяуа» на один матч. Таким чином, румунський клуб зіграє з данським «Ольборгом» у стартовому поєдинку групового раунду Ліги Європи при порожніх трибунах.