Суперник «Динамо» підписав талановитого півзахисника

Динамо Київ 6 Вересня, 16:12
Данський «Ольборг», якому належить поборотися за вихід з групи Ліги Європи з київським «Динамо», продовжив контракт з молодим півзахисником Андреасом Бруном.

Про це повідомляє «Террикон

»

.



Нова угода з талановитим 20-річним хавбеком розраховане на два з половиною роки - до 31 грудня 2016 року. Додамо, що за основну команду «Ольборга» футболіст провів 10 офіційних матчів.