- Ми задоволені, в першу чергу, результатом, тим, що перемогли і взяли три очки. Якщо брати гру, в цілому, вийшло два різних тайми в плані змісту. До перерви ми повністю контролювали гру, створювали моменти, лише наприкінці пару раз дали супернику зіграти на контратаках. У другому таймі була вже більш рівна гра, ззаду зіграли з позиційними помилками, розладналися командні дії через те, що не було першого пасу, з'явилася якась невпевненість...
- Ви сьогодні не могли розраховувати на двох центральних захисників Браткова та Рижука. Це відчутна втрата?
- Я не скажу, що Азацький і Лухтанов випали, але якщо порівнювати попередню гру в Охтирці, де вони діяли разом, і сьогоднішню, то в другому таймі вони зіграли з більш грубими позиційними помилками. Хоча в першому таймі претензій до лінії оборони не було. До всіх є питання, до тієї ж атаки з приводу реалізації, зокрема, до Хобленко. Ну, Олег Маїк вийшов, повинен був вже в першому моменті забивати. Добре, що пізніше реабілітувався, забив другий м'яч, і зняв напругу. Позначається ще молодість хлопців, десь погода вплинула, все-таки третя година дня, і незважаючи на те, що вже вересень, було спекотно. На даний момент для нас головне, що є результат, але ми відштовхуємося, в першу чергу, від змісту гри, щоб молоді хлопці прогресували. Навіть коли футболіст робить помилку, ми закликаємо, щоб він її тут же забув і діяв так, як каже тренер, як ми вимагаємо. Без першого пасу і контролю м'яча не буде комбінаційного футболу. Без цього створювати моменти проблематично.
- З боку здалося, що команда спокійно і впевнено діє за рахунком. Значить, це була не впевненість, а самовпевненість?
- Ні, ми однозначно незадоволені змістом другого тайму. Він дуже сильно відрізнявся від першого в ігровому плані.
- Питання стосувалося психології...
- Будемо розбиратися. Наприклад, той же Чорноморець помилився в середині тайму, і хвилею пішла невпевненість, як по ланцюжку: другий помилився, третій, і вже загальна невпевненість ззаду. Якщо порядок в обороні, то легше і нападникам. А якщо з'являється момент біля наших воріт, то невпевнено відчуває себе вся команда.