Півзахисник збірної України Микола Морозюк
в ефірі каналу «Футбол 1» розповів про підготовку до
поєдинку
зі словаками.
«У нас все ті ж вимоги і тренування - готуємося. Від нас нічого нового не вимагають, і ми не хочемо нічого нового демонструвати. Лише необхідно прогресувати і показати ті кращі якості, які були упущені з Молдовою в минулому відборі.
Потрібно показати в першій грі зі Словаччиною, на що ми здатні, та здобути дуже важливі три очки. Ми вже на особистому досвіді переконалися, що потрібо в кожному матчі грати на максимумі, щоб потім наприкінці не довелось не рахувати упущені та провальні матчі. Варто починати з самого початку».