Півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда у інтерв'ю турецьким ЗМІ повідомив, що готовий поїхати з України тільки у випадку привабливої пропозиції.
«Я завжди мріяв грати в англійській Прем'єр-лізі і Лізі чемпіонів, але влітку у мене не було достойних пропозицій. Саме тому я залишаюся в «Динамо» і буду продовжувати грати в Києві», - зазначив Беланда