- В минулому відбірковому раунді від збірної чекали дива. Але, зараз, невдачу вам не вибачать. Чи складніше вам психологічно зараз, ніж перед поєдинком у Варшаві?
- У збірній завжди тяжко. Коли ти сюди приїжджаєш від тебе чекає результату вся країна. Було тяжко і тоді, і зараз. Але зараз, коли ми пропрацювали разом доволі багато, ми краще розуміємо один одного і, які зав ждання стоять перед нами. Завдання – вихід на Чемпіонат Європи.
Настрій у команді гарний завдяки перемогам в усіх минулих матчах. Так, багато травмованих, які показували результат у минулому. Як би там не було, будемо битись з тими людьми, які є. Маю сподівання, що вболівальники нас підтримають, а ми віддячимо їм грою та результатом.
- Як вплинула низька реалізація моментів на збірну?
- Ми це прийняли нормально, з гумором. У нас є моменти, а реалізація - прийде. Я думаю, що усі країна сподівається, що вона прийде у матчі зі Словаччиною.
- Чи адаптувались новачки у команді?
- Я думаю, що всі, коли опинились перший раз у збірній, нервували. Дивлячись зі сторони, я не можу сказати, що хлопці аж сильно нервують. Краще запитайте у них, як вони себе почувають. Повторюсь, що зі сторони – все нормально. Їх не дарма викликали у національну збірну.
- За останній рік ви грали зі збірними, які, за кваліфікацією, нижче за збірну Словаччини. Чи може це якось вплинути? Морально чи фізично?
- Фізично точно ні. Усі гравці тренуються у своїх клубах. За п’ять днів складно щось підігнати. Що стосується моралі, то я вважаю, що моральний дух на гарному рівні, коли є результат. Я вже казав – команда виграла, одже моральні якості на гарному рівні. Гарний настрій. Усі чекають перемоги.