Про збірну:
Я готовий хоч на колінах туди приїжджати, аби я відповідав статусу гравця збірної. Я буду робити все, що від мене залежить. Буду працювати як на тренуваннях, так і на іграх, щоб доводити своє потрапляння до збірної. Це все від мене залежить, як я буду тримати себе у формі. Зі свого боку я буду, звичайно, намагатися. Я дуже хочу там виступати.
Про клуб:
Якщо ви знаєте, у мене не було великого бажання звідси йти. Я тут виріс. Але так складалася ситуація, що потрібно було приймати якесь рішення. Десь я приймав правильне рішення, десь не правильне, але, слава богу, що все так, як є зараз. Я задоволений. Сподіваюся, що нікого не образив нічим.
Про перехід до «Рубіна»:
Цей політичний момент… Звичайно, якщо б не було такої ситуації, можливий б був такий варіант. З іншого боку, коли це все перетворюється більше в політичні ігри, не в спорт - зрозуміло, ти замислюєшся над цим. Це тисне. У такій ситуації я просто не міг поїхати туди. Я підійшов до керівництва, до тренера і чесно їм сказав, що так. Вони дуже добре і правильно зрозуміли мене, за це їм величезне спасибі. У нас не було взагалі ніяких проблем, ми потиснули один одному руки і все.