«Мені морально поки дуже важко в Казахстані. Дуже сумую за Україною. Потрібен час…
Щодо «Чорноморця» можна говорити багато, але скажу головне: клуб досі не розрахувався зі мною за минулий сезон. Не розумію, як у такому становищі можна було пропонувати мені контракт?
Звісно, що душею я хотів залишатися з «Чорноморцем» та й досі хочу грати в Одесі. Там мені було дуже комфортно і там хороше ставлення від вболівальників, але я ж не хлопчик - мені потрібно думати про майбутнє сім'ї, дитини. Хоча, звісно, в майбутньому все можливо. Принаймні, я не приховую, що хочу грати за «Чорноморець».