Вболівальники луганської «Зорі» у відкритому листі звернулись до керівництва клубу з проханням, аби матч «Зоря» - «Динамо» все ж таки відбувся, адже футбол у наш час є тією віддушиною, яка допомагає усім нам у такі нелегкі часи.
Прес-служба «Зорі» пропонує усім охочим ознайомитись із змістом відкритого листа вболівальників: