- Матч був фізично складний, не всі наші гравці були в ідеальній формі, але те, як вони справилися зі своїм завданням, - гідно подиву. У нас був гідний супротивник, але переломним моментом став гол. І тоді ми відчули власну силу. Що стосується другого тайму, то наших сил вже не було достатньо, щоб показувати потужність та активність. Ми намагалися утримувати м'яч, але суперник спромігся створити два гольових моменти. Що стусується гравців, то поява Адама Німеца була під великим питаннями, Владимир Вайсс також був не в найкращій формі, але всі мобілізувалися і я хочу відзначити гру команди. Була коллективна гра, ми отримали 3 очки, я залишився щасливим підсумком гри.
- Розкажіть, будь ласка, про свої емоції під час останього моменту, коли арбітр прийняв рішення не зараховувати гол.
- Звичайно, відчувався тиск, господарі наполягали, але я спостерігав за реакцією судді, який вирішив момент у нашу користь, тому я був спокійний.
- Чи вдалося у цьому матчі досконально замінити Шкртела?
- Очевидно, що у нас був сильний суперник, який використовував моменти. Але визнаю, що «фортуна» була на нашій стороні. Гамшик працював на колектив, тільки так можна грати у таких складних матчах. Ми мали справжнє футбольне щастя. Що стосується Дьомбера, то він не має досвіду, я дав йому установу грати легко і він з цим справився.
- Чи довго Ви думали над заміною Роберта Мака?
- Мак знав, що буде грати, ми його налаштовували на гру. Він забив прекрасний гол, обігравши Шевчука - хорошого гравця.
- Скажіть, будь ласка, сьогоднішня перемога Словаччини – завдяки сильній команді чи це збіг обставин?
- Якщо б не було такого сильного опору нашого суперника, матч міг би закінчитися зовсім по-іншому. Ми тримали в напргузі суперника, у другій частині зустрічі грається набагато важче, тим паче з забитим голом.
- Яке було завдання для захисників Словаччини сьогодні?
- Звичайно ми даємо добрі настанови, ми не планували так відважно захищатися у другому таймі, але сила противника нас на це спонукала. Ми чудово освідомлювали силу української команди.
- Чи цей матч був складніший ніж той, який вирали раніше?
- Що стосується гри в Боснії, то ми грали весь матч, як перший тайм, а у цьому матчі я не можу сказати, що ми повністю контролювали ситуацію протягом всього матчу.