Олександр Кучер: «Збірна України не залежить від одного, двох гравців»

Динамо Київ 8 Вересня, 22:55
Гравець збірної України Олександр Кучер поспілкувався із журналістами після матчу зі збірною Словаччини (0-1).

- Чи можна порівняти атмосферу у роздягальні після програшу від Франції та зараз?

- Кожного разу не приємно програвати. Намагалися перемогти, докладали максимум зусиль. Але поразка – є поразка, як зараз, так і після Франції неприємно.

- Зі сторони була помітна знервованість команди, були жовті картки в центрі поля, що про це можете сказати?

- Тому що хлопці всі налаштовувались, хотіли перемогти. Напевно, через те,що перша гра, трохи емоційно сприймали, через це були й жовті картки.

- Чи погодитесь із тим, що збірній України важко грати з командами, схожими на нашу?

- Важко сказати, тому що моменти в нас все таки були, не без них гра проходила. Моменту чотири, повинні були забивати. Неприємний момент, що пропустили таку атаку, зробили помилки в обороні.

- Що трапилось в моменті з не зарахованим голом?

- Не можу сказати, бо я не бачив цього моменту. Арбітр вирішив, що порушення було, хлопці кажуть, що гол. П’ятов забив гол, а суддя свистів перед цим. Мені важко зараз судити.

- Чи сказалася на команді відсутність провідних гравців?

- Так, провідних гравців не було, але збірна України не залежить від одного, двох гравців - це колектив. Хлопці виходять, б’ються, доводять за рахунок самовіддачі та риску. Враховуючи, що в нас не було стільки гравців, ми все ж мали моменти та могли забивати.

- Яка помилка була у пропущеному м’ячі?

- Незрозумілий момент, там передача, один на один вибіг та гол.

- Як оціните суддівство?

- Незрозуміле суддівство, але обговорювати його не хочеться, не бачу сенсу.

- Ви грали із капітанською пов’язкою, що казали по перерві на правах капітана?

- Підтримував хлопців, підбадьорював, тому що всі розуміли, що треба виходити, вигравати та змінити рахунок. Але не вийшло, всі віддавалися, хотіли перемогти.

- Які висновки треба зробити?

- Треба бути обачними в наступних іграх, набирати очки, бо без цього далі нічого не буде.