Андрій Ярмоленко: «Всі хлопці бились за країну. На жаль, так буває»

Динамо Київ 8 Вересня, 23:03
Півзахисник київського «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував сенсаційну поразку від збірної Словаччини.

- Було багато дальніх ударів. Це була така тренерська настанова?

- Коли ми готувались до матчу то знали, що словаки будуть багато оборонятись. Треба було бити. Навіть, відпрацьовували ці моменти на тренуваннях. Коли б’єш – заб’єш, якщо ні – то не заб’єш.

- Чому сьогодні всі штрафні удари пробивав Ракицький?

- Він сказав, що відчуває, що може забити. Таке буває, що м’яч не йде у ворота. Сподіваюсь, в наступних іграх він буде більш вдалим.

- Момент із забитим голом. Як прокоментував це сам П’ятов? Штовхав чи не штовхав він того воротаря?

- З приводу цього, поки що, не розмовляли. Не хочеться виправдовуватись саме цим моментом. Говорити, що суддя винен у результаті. Ми самі винні. У першому таймі допустили багато помилок і нас за це покарали.

- Все одно, на нічию ви награли. Була і поперечина, і гол П’ятова. Віддавались на максимум, це було видно…

- Усі хлопці бились за результат, за країну. На жаль, так буває. У минулому відбірковому циклі ми так само грали з Чорногорією. Попереду 9 ігор. Будемо працювати. Поки що нічого не втрачено.

- Після фінального свистка словаки дуже сильно раділи перемозі.

- Було видно, що їх влаштує і нічия, але вони взяли 3 очка. Нехай порадіють.

- Команда Фоменка привчила нас до того, що більше грає в комбінаційний футбол на землі. А сьогодні було дуже багато верхових м’ячів. І майже всі верхові подачі програли. Чому так склалось?

- Не скажу, що багато програли. Наче, Зозуля гарно чіплявся за м’ячі. А чому верхові подачі, тому що словаки дуже грамотно тримали оборону і не залишали зон аби грати низом. А катати м’яч поперек поля – нас би не зрозуміли вболівальники. Хотіли атакувати. Напевно, це зіграло з нами злий жарт.

- Що сказав Михайло Іванович?

- Підбадьорив нас. Сказав, що не все втрачено. Наступний раз, коли зберемось знову, розберемо цю гру.

- Чи буде у вас вихідний, після матчу збірної?

- Вже завтра починаємо тренування і підготовку до наступного матчу у чемпіонаті.

- Словаки сьогодні дуже щільно стояли в захисті. Україна не могла повноцінно грати першим номером. Чи не в цьому причина поразки?

- У пресі багато пишуть, що ми не вміємо грати першим номером. Я вважаю, що це не так. Ми добре комбінували, знаходили вільні зони. Моментів було багато, але треба забивати. І не потрібно створювати такі дурні помилки в обороні.

- Може перший гол зламав команду психологічно? Було важко зібратись?

- Усе пішло не за нашим сценарієм. Ніхто не очікував, що вже у першому таймі ми будемо програвати. Нервували, приймали дуже швидкі дії. Багато чого не виходило.