- Пропустили гол… Помилилися, звичайно. Можливо, десь нам трішки фарту не вистачило. Невпевнено почали відбіркову стадію, як завжди.
- Невже недостатньо 75-ти хвилин, щоб забити гол?
- Моменти є – це добре, але потрібно забивати. Так само і сьогодні, але чогось не вистачає. Хтось скаже, що майстерності, хтось – чогось іншого. Звичайно, хотіли виправитись і вдало стартувати у відбірковому циклі. Проте, попереду ще є матчі – будемо виправлятись.
- Що сказав Михайло Фоменко після матчу?
- Сказав, що добре грали, але після пропущеного м’яча, можливо, не вистачило майстерності. Були моменти і їх потрібно було реалізувати.
Суддя свистів надто часто, але не потрібно все на нього спирати, а розбиратись в собі. Ніхто «голову попелом не посипає», в нас є завдання і ми будемо його виконувати.
- Чи здивувала Словаччина?
- Абсолютно ні. Ми знали, що вони гратимуть від оборони. Їхня тактика спрацювала - забили м’яч і грали на контратаках.
- Ви, як захисник, можете сказати, хто в складі суперника був найнебезпечнішим?
- Мені, так збоку, на полі здалося, що ми весь час атакували… В словаків – Мак, напевно. Один випад – і гол. А так: Марек Хамшик. Центрова фігура в їхній команді, десь вів гру, чіплявся за м’яч. А так, словаки не здивували. Те, що ми не реалізували моменти – дуже неприємно.
- Михайло Фоменко сказав, що не вистачало швидкостей…
- Можливо… Ми непогано грали, проте, при завершенні «гальмували» атаку. Впевненіше потрібно було зіграти на завершальній стаді. Але ж П’ятов підключився і забив «чистий» м’яч. Чому суддя не зарахував вже й не варто говорити. Ми програли 1:0 – це результат, який маємо.
- Можливо, була установка персонально грати проти Хамшика?
- Хіба що при стандартах. А так, кожному гравцеві суперника потрібно приділяти належну увагу. Я думаю, хлопці робили все, щоб його нейтралізувати. Десь виходило, десь – ні. Це футбол.
- Ваше попередження було виправданим?
- Звичайно, на емоціях зіграв. Потрібно було трохи стриматись, але спочатку суддя не свистів. Це вже потім словаки почали кричати, а він реагував на їхні крики і десь, можливо, їм «підсвистував».
- Тобто, в деяких моментах він був необ’єктивним?
- Звичайно. Він збивав гру, свистів досить часто. Незрозумілі фоли нам ставив, а їм не ставив.
- Як Вам атмосферна на трибунах?
- Хочеться подякувати вболівальникам. Не очікували, що так багато прийде. Підтримка була хороша, шкода, що не порадували їх результатом.
- Поразка в першому турі – це трагедія?
- Ні, не потрібно робити трагедію. Це неприємно, але у нас ще все попереду, ще є багато матчів, тому будемо виправлятись. Будемо грати ще зі словаками на виїзді. Потрібно розібрати цей матч, момент помилки.
- Після першого туру хто є основним фаворитом в нашій групі?
- Звісно, що фаворитом є Іспанія, але це, всього-на-всього, перший матч. У всіх є шанси. Неприємно програвати будь-який матч, тим паче при своїх вболівальниках, але треба рухатись далі.