Федорчук: «Дуже слабко зі словаками зіграв Ракицький»

Динамо Київ 9 Вересня, 11:20
Олег Федорчук поділився думками з приводу програшу збірної України у вчорашньому матчі проти збірної Словаччини.

Олег Федорчук поділився думками з приводу програшу збірної України у вчорашньому матчі проти збірної Словаччини.

«На полі було занадто мало людей, які вміють зламати насичену оборону. До того ж Гусєв перебуває не в найкращій формі. Трійка опорників – Ковальчук, Степаненко й Едмар вкрай рідко відзначається забитими голами. Я спеціально переглянув статистику. У Ковальчука у 80 матчах лише три голи.

Не краща ситуація і в Степаненка. Едмар забиває частіше, але в середньому раз на 10 ігор. З такою групою атаки важко розраховувати на перемогу. Наша активність на флангах зводилася нанівець відсутністю високих атакувальних гравців. Передачі легко переривалися високими захисниками суперника».

Федорчук вважає програш українців закономірним.

«Нам бракувало активного центрфорварда й атакувального півзахисника. Можливо за моментами й була нічия, але не покидало відчуття, що словаки зіграли сильніше. Повторилася ситуація дворічної давнини, коли ми програли вдома Чорногорії.

Дуже слабко зіграв Ракицький. У моменті, коли суперник нам забивав, він невиправдано вирішив зблизитися із суперником, хоча попереду було ще троє наших гравців. У результаті Ярослава спіймали на проти ході. Прикро, що такі дитячі помилки він робить не вперше. Це не перша його слабка гра на рівні збірної.

Ярмоленко зіграв у свою гру, але проблема в тому, що до його фінтів уже звикли суперники. Складалося враження, що в план на гру складався з двох завдань: у першому таймі не пропустити, а в другому дотиснути суперника. Однак його було швидко зруйновано. перелаштуватися по ходу гри наші не змогли».

Нагадаємо, що вчора в Києві у стартовому матчі відбору до Євро-2016 збірна України поступилася збірній Словаччини з рахунком 0:1.