«Порівняно з останньою грою в Києві не буде шести осіб, які були в заявці: Федотов, Калінін, Іщенко, Чижов, Довгий і Путівцев. Якщо все пройде добре в грі з «Говерлою», то, напевно, ми там будемо як мінімум проводити всі ігри до кінця осінньої частини чемпіонату», - цитує Павлова Terrikon