Про це в інтерв’ю телеканалу «Футбол 1» повідомив президент клубу Олег Кіршов, розповівши, в якому фінансовому стані команда підійде до наступного матчу з ПФК «Суми»: «Ми вийдемо на цю гру. Ми маємо кошти на харчування, а солярку хлопці нам пообіцяли дати. Потім ми граємо з «Гірняком», а за цим у нас знову виїзд. Ось тоді, якщо в нашому бюджеті не буде грошей, то й на харчування не буде. У нас певна сума йде на виїзд. Він далекий і виходить пристойна сума. Солярка дорога і як я вже підрахував, поїздка нам коштуватиме до 25 тисяч гривень».
МФК «Миколаїв» може знятися з Першої ліги
У зв’язку з фінансовими проблемами, клуб може завершити виступи в Першій лізі українського чемпіонату.