Вадим Євтушенко: «Не вішав би всіх собак» на гравців «Шахтаря»

Динамо Київ 9 Вересня, 16:40
Колишній нападник київського «Динамо» та збірної СРСР Вадим Євтушенко для телеканалу «Футбол 1» прокоментував вчорашню поразку української збірної словакам.

«Намагання зіграти у вичікувальної манері, для того щоб розгледіти, що з себе являють словаки, швидше за все, зіграла «злий жарт» з нашими футболістами. Можливо, що вони не зрозуміли тренерську установку. В грі не було агресії, швидкості та жаги боротьби. З перших хвилин ми віддали ініціативу. При цьому і в обороні допускалися серйозні помилки, незважаючи на той факт, що там грали троє футболістів «Шахтаря». Я не стану «вішати на них всіх собак», бо півзахисники зіграли дуже пасивно. Особливо ті, хто в першу чергу відповідав за організацію оборонних дій».