Шкільний день на базі «Динамо» в Конча-Заспі. ФОТО

Динамо Київ 9 Вересня, 17:20
9 вересня на навчально-тренувальній базі «Динамо» в Конча-Заспі було шумно та весело.

За підтримки Фан-клубу ФК «Динамо» близько 150 учнів Київської міжнародної школи, а також їхні батьки та викладачі, відвідали динамівську «альма-матер», провівши день повний відкриттів та насолод.



Міжнародна школа, яка вважається однією з найпрестижніших в Україні й диплом якої котирується в розвинених країнах світу, практикує на початку кожного навчального року «тиждень дружби». Учні та вчителі виїжджають за межі школи, щоб познайомитися, подружитися і вибудувати плани на майбутній навчальний рік.



На базі «Динамо» в розпорядженні юних гостей було все, що використовують у своїй щоденній тренувальній діяльності футболісти першої команди. Учням провели екскурсію по всіх об'єктах бази, включаючи численні футбольні поля, житловий та медико-реабілітаційний комплекси, їдальню, басейн, конференц-зал та багато іншого.

У тренажерному залі, де представлено найширший вибір знарядь на всі групи м'язів, школярі з цікавістю випробували бігову доріжку та велотренажер.

У захваті були відвідувачі й від «зимового саду», в якому цілий рік ростуть сотні тропічних рослин.

А головним місцем базування гостей із Київської міжнародної школи став критий манеж. Тренери динамівської ДЮФШ приготували цікаві майстер-класи з гри у футбол, командні естафети, вікторини. Школярі, серед яких чимало іноземців, розділившись на групи, зіграли між собою у футбол.

На згадку про відвідини бази в Конча-Заспі кожен із учнів отримав у подарунок від ФК «Динамо» свіжий номер клубного журналу, на обкладинці якого зображений кумир молоді - головний тренер команди Сергій Ребров.