Європейський футбольний союз вирішив розподілити штрафи, отримані від «Зеніту», «Манчестер Сіті» і «ПСЖ», між клубами-учасниками Ліги чемпіонів і Ліги Європи сезону 2013-2014.
«Між УЄФА та клубами була досягнута угода, що ці гроші належать командам», - Sky Sports цитує голову Асоціації європейських клубів Карла-Хайнца Румменігге, повідомляє isport.ua.
Варто відзначити, що сума штрафів досить значна - «Зеніт» за недотримання правил фінансового фейр плей сплатив 12 мільйонів євро, а «ПСЖ» і «Манчестер Сіті» поповнили бюджет УЄФА на 60 мільйонів євро.
Якщо УЄФА вирішить розподілити 72 мільйони євро тільки між учасниками основної стадії єврокубків, то «Динамо», «Шахтар», «Дніпро» і «Металіст» отримають приблизно по мільйону євро.