Динамівці допомогли Україні (U-19) завоювати бронзу на турнірі в Сербії

Динамо Київ 9 Вересня, 19:52
У матчі за третє місце на міжнародному турнірі імені Стевена Вилотича в Сербії збірна України (U-19) розгромила однолітків з Угорщини - 5:2.

Один з голів виявився на рахунку динамівця Артема Бесєдіна. Крім нього в цьому поєдинку наш клуб представляли Павло Лук'янчук, Віктор Циганков і Данило Книш.