Екс-форвард «Динамо» став гравцем «Славії»

Динамо Київ 9 Вересня, 20:23
Уродженець Мозиря Андрій Воронков повернувся в рідне місто і в якості вільного агента уклав контракт зі «Славією» (Д2).

Уродженець Мозиря Андрій Воронков повернувся в рідне місто і в якості вільного агента уклав контракт зі «Славією» .

25-річний форвард виступав за «Динамо-2». Воронков - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи-2011 і учасник Олімпійських ігор-2012. У складі національної збірної Білорусі провів дев'ять матчів.

Термін угоди зі «Славією» розрахований до кінця нинішнього сезону,

повідомляє «Прессбол».