Колишній гравець київського «Динамо» Олександр Хацкевич про останні дні життя свого друга і партнера по збірній Білорусі Валентина Белькевича.
-
- Якась депресія у Белькевича була на цей рахунок?
- Не сказав би... Просто з наявністю вільного часу він більше став їздити на риболовлю. Один - на два-три дні. Але, як правило, ми спілкувалися регулярно: у вівторок грали у великий теніс, а на наступний день в футбол. І тоді в понеділок я йому написав, мовляв, будеш на тенісі, ми ж завжди в парі грали. Він не відповів і не прийшов, в середу його теж не було, а в п'ятницю все і сталося...
Всі ці дні Валик не відповідав ні на дзвінки, ні на есемески, хоча, як потім сказала подруга Белькевича Леся, відчував він себе абсолютно нормально. Але я цим фактом нітрохи не здивований. Іноді йому хотілося побути одному. У вихідні до нього часто не можна було додзвонитися, - цитує Хацкевича P ressball