Олександр Хацкевич: «Іноді Белькевичу хотілося побути одному»

Динамо Київ 9 Вересня, 20:29
Колишній гравець київського «​​Динамо» Олександр Хацкевич про останні дні життя свого друга і партнера по збірній Білорусі Валентина Белькевича.

Колишній гравець київського «​​Динамо» Олександр Хацкевич про останні дні життя свого друга і партнера по збірній Білорусі Валентина Белькевича.

-

У Валіка закінчився дворічний контракт з динамівської командою U-19, і йому запропонували роботу в академії клубу. Але, наскільки відомо, він не планував присвячувати себе дітям. Знаю, Валентин зустрічався з Григорієм Михайловичем Суркісом, і той попросив його почекати до кінця серпня. Тоді б і вирішилося, яку посаду Валик зможе зайняти в клубі. Тобто, по суті, два-три місяці у нього були вільні.

- Якась депресія у Белькевича була на цей рахунок?

- Не сказав би... Просто з наявністю вільного часу він більше став їздити на риболовлю. Один - на два-три дні. Але, як правило, ми спілкувалися регулярно: у вівторок грали у великий теніс, а на наступний день в футбол. І тоді в понеділок я йому написав, мовляв, будеш на тенісі, ми ж завжди в парі грали. Він не відповів і не прийшов, в середу його теж не було, а в п'ятницю все і сталося...

Всі ці дні Валик не відповідав ні на дзвінки, ні на есемески, хоча, як потім сказала подруга Белькевича Леся, відчував він себе абсолютно нормально. Але я цим фактом нітрохи не здивований. Іноді йому хотілося побути одному. У вихідні до нього часто не можна було додзвонитися, -

цитує Хацкевича P

ressball

.