Безсонов: «Пятов однозначно порушував правила»

Динамо Київ 10 Вересня, 05:50
Колишній захисник київського «​​Динамо» прокоментував поразку команди Михайла Фоменка у домашному матчі проти Словаччини.

«Багато хто говорить про силу збірної Словаччини, але мені здається, що причина поразки криється саме в слабкості колективу Михайла Фоменка. Так, словаки здивували, але, думаю, якби на їх місці був будь-який інший колектив, збірній України все одно було б непросто.

Збірній явно не вистачало її лідерів. Не завадила б швидкість Євгена Коноплянки, знадобився б досвід Руслана Ротаня та Анатолія Тимощука, не були б зайвими на полі Денис Гармаш і Євген Хачеріді. Та й реалізація гольових моментів цілком могла бути іншою - у збірної було багато шансів, щоб не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Команда допустила багато очевидних помилок в обороні, деякі футболісти зіграли абияк. Не виключено, що в збірній просто забули як грати відбіркові цикли до чемпіонату Європи, адже минулу еврокваліфіцацію команда пропускала на правах господаря Euro-2012. Мені здається, що відсутність лідерів стало визначальним моментом.

Наш воротар однозначно порушував правила, адже на повторі чітко видно, що його словацький візаві вже практично зафіксував м'яч. Команді не вистачає швидкості на флангах, а також колективної швидкості. Сподіваюся, з поверненням визнаних лідерів збірна України буде показувати звичний футбол», -

цитує Безсонова «СЕ».