Денис Гармаш продовжує проходити реабілітацію

Динамо Київ 10 Вересня, 10:48
Вболівальники «Динамо» зачекалися повернення на поле Дениса Гармаша.

Більшу частину минулого сезону півзахисник відновлювався після важкої травми, а залікувавши її та провівши лише кілька матчів, знову отримав пошкодження, на сей раз - колінного суглоба. Хоч воно і не настільки серйозне, певний час на реабілітацію доведеться витратити.

Нещодавно Денис повернувся з Мюнхену, де проводив консультацію у лікаря. Тепер три тижні футболіст на базі в Конча-Заспі виконує всю запропоновану програму. Відвідує тренажерний зал, басейн, проходить процедури у фізіотерапевта та масажиста. В середньому на базі Гармаш проводить по 6-8 годин на день.

По завершенню даного етапу Денис знову відправиться в мюнхенську клініку, тоді і стануть відомі терміни повернення динамівця на футбольне поле.