Міністр спорту Росії Віталій Мутко розповів про ситуацію з фінансуванням кримських клубів, які почали грати в другому дивізіоні чемпіонату Росії, пише Ітар-Тасс.
«Питаннями фінансування регіональних клубів повинні займатися керівники суб'єктів РФ. Ті, в свою чергу, можуть допомогти в налагодженні контактів між клубами та представниками місцевого бізнесу.
Але зараз Крим і Севастополь, тільки недавно стали російськими, переживають певні труднощі. І бізнес-спільнота там тільки формується.
Що стосується кримських і севастопольських клубів, то тут ніяких великих проблем немає. Ряд великих компаній раніше виступили в якості спонсорів цих команд, просто між ними і керівництвом клубів не був налагоджений нормальний контакт.
Цим процесом повинні були активніше займатися керівники Криму і Севастополя, але в справу довелося втрутитися міністерству спорту. Далі, вважаю, все буде нормально», -
сказав Мутко.