«Не став би так відразу ховати збірну. Стартова гра була якимось незрозумілим явищем, за останні два роки я такого невдалого матчу і не пам'ятаю. Потворна робота з м'ячем, низька культура пасу, погано грали середня лінія і оборона...
А напад взагалі був найгіршою ланкою. Шкода, що в складі не виявилося того ж Девіча. В результаті зіграли, як дозволив суперник. Треба грати з самовіддачею, а її не було видно. Хоча й не можна сказати, що бажання не було. Просто хотіли більше, ніж могли, і зіграли нижче свого рівня. Наче не підійшли до матчу в потрібних кондиціях, але тепер така помилка навряд чи повториться.
Після повернення травмованих збірників буде зовсім інша гра. Випустити такий склад змусила ситуація. Нічого страшного не сталося, пройшов всього один тур»,
- цитують Гецка «Вести».