«У Донецьку є все, що необхідно футбольному клубу. База, з можливістю жити, тренуватися, харчуватися. Кілька полів, свій стадіон, який відповідає стандартам Прем'єр-ліги, автобус - все, що потрібно для роботи. При цьому наша футбольна школа дає вихованців вже далеко не перший рік. в якому стані зараз все це, важко сказати, але, порівняно з наявними руйнуваннями в регіоні, ми поки ще тримаємося. Поки снаряди літають повз нас».
«У Донецьку не був з тих пір, як поїхали 9 липня. Ось уже два місяці. С побутом все в порядку. Базуємось під Києвом - на базі в Щасливому. У нормальних умовах жили два тижні, потім зняли квартири - футболісти, тренерський штаб, живемо з сім'ями. Тренуємося в одноразовому режимі. Особливого дискомфорту не відчуваємо «, - цитує Санжара «