Блохін повернеться в «Динамо»? Кухня «Динамо» проти

Динамо Київ 11 Вересня, 09:35
Більшість працівників київського «Динамо» лякають чутки про можливе повернення в структуру клубу Олега Блохіна, оскільки саме він є єдиним тренером, при якому в «Динамо» не видавались премії обслуговуючому персоналу.

Як повідомляє 1football.info з посиланням на джерело в київському клубі, серед рядових працівників «Динамо» ходять чутки про швидке повернення колишнього головного тренера Олега Блохіна в структуру клубу.

Головною передумовою до цього стала домовленість між президентом «Динамо» Ігорем Суркісом і самим Блохіним про відкликання Олегом Володимировичем своїх претензій до «біло-синіх» через достроковий розрив контракту в обмін на посаду в клубі.

За словами джерела, більшість працівників клубу не задоволені таким рішенням Суркіса, оскільки Блохін - єдиний тренер, при якому в «Динамо» не видавались премії обслуговуючому персоналу.

«Найбільше незадоволені працівники клубної кухні. Їх зарплатня невисока - 2000 гривень і дуже доречними були доплати в разі перемоги «Динамо», які були при всіх попередніх тренерах. При Блохіні такі доплати припинилися і поновилися лише після назначення головним тренером Сергія Реброва. Приміром, за останню перемогу над «Чорноморцем» працівники кухні отримали по 200 грн», -

каже джерело

.

Нагадаємо, що Олег Блохін працював головним тренером «Динамо» з 25 вересня 2012-го року по 16 квітня 2014 року. Був звільнений з поста головного тренера Динамо за незадовільні результати. Після чого подав до Палати з вирішення спорів ФФУ стосовно виплати компенсації за дострокове розірвання контракту.

5 вересня Олег Блохін відкликав свій позов із Палати з вирішення спорів ФФУ.