Травми і затяжне лікування лідерів «Динамо» Хачеріді і Гармаша не тільки послабили команду Реброва (та й збірну), але і завдали серйозних фінансових збитків столичному клубу, повідомляє «Сегодня».
За найскромнішими підрахунками, вимушений простій Євгенія та Дениса вже обійшовся «Динамо» в мільйон доларів з гаком!
Дорогі меніски. Підраховуючи суму збитку, виходили з немаленьких зарплат Хачеріді і Гармаша. Євгенію, після того як «Шахтар» намагався його переманити до себе, помітно поліпшили умови особистого контракту. За неофіційними даними, він отримує в рік, з урахуванням бонусів, порядку $ 2 млн. Виходить, на місяць Євгену «капає» мінімум 150 тис. Лише нещодавно він став займатися в загальній групі, до цього, так і не вийшовши жодного разу за півроку на поле, Хачеріді отримав від клубу мінімум 900 тисяч. Що стосується Гармаша, то він, знову ж таки за неофіційними даними, заробляє в рік $ 1,2 млн. Можливо, йому теж підняли б вже зарплатню, але Денис і торік довго лікувався, і в 2014-му має серйозні проблеми з меніском. Він травмувався ще на початку липня, а ледь повернувся в стрій в серпні, як знову пошкодив коліно. Схоже, весь вересень йому знову належить лікуватися, але зарплату він буде отримувати в штатному режимі. А за три місяці - це мінімум 300 тисяч. Такі вже контракти - грає футболіст чи ні, а прописані в угоді гроші клуб повинен платити.
«Так, є така проблема. Але вона актуальна не тільки для «Динамо», але і для всіх інших команд, - повідомило нам джерело в київському клубі