Владислав Кулач: «Немає особливої ​​різниці, з ким грати в плей-офф»

Динамо Київ 11 Вересня, 13:12
Нападаючий молодіжної збірної України розповів про виступ команди в групі «відбору» до Євро-2015 і майбутні поєдинки плей-офф турніру.

Нападаючий молодіжної збірної України розповів про виступ команди в групі «відбору» до Євро-2015 і майбутні поєдинки плей-офф турніру.

«Ще перед стартом кваліфікації у нас було завдання-мінімум - потрапити в плей-офф, -

цитує Кулача matchday.ua

. - Як бачите, ми її виконали. Шкода, не вдалося зробити більшого - потрапити на чемпіонат Європи напряму. Ми зі збірною Хорватії фінішували врівень, але поступилися їй в особистих показниками, на жаль, програли їм удома. Так що якась гіркота від цього трошки залишилася, але нічого, тепер нам залишилося дочекатися жеребкування і серйозно підготуватися до матчів плей-офф. Думаю, можна очікувати цікавих матчів.

У нашої збірної якісно працює селекція, тому на кожну позицію є відразу кілька претендентів. Це гравці хорошого рівня, практично всі грають в основних складах команд Прем'єр-ліги, так що закріпитися не так то просто. У нас справжня здорова конкуренція, тому Сергій Ковалець майже на кожну гру робить коригування в складі. За рахунок цього і з'являється сильний командний дух. Що ж до мене, то все вирішує тренер. Значить, потрібно більше працювати над собою. Чим і займуся найближчим часом.

Кого хотіли б отримати в стикових матчах? На цій стадії вже немає особливої ​​різниці. В плей-офф грають дуже сильні колективи. І кожен по-своєму має свою особливість. Знаю, що з кожною командою буде складно. Так що зараз немає сенсу когось вибирати», -

резюмував Владислав Кулач

.