«Сподіваюся, що спорт все-таки залишиться поза політикою. Ці історії з бойкотами ми проходили 30 років тому. Спочатку з Олімпіадою в Москві, потім з Лос-Анджелесом, куди не поїхали радянські атлети. Нікому від цього краще не стало.
Звичайно, кровожерливість тих, хто будь-яку ціну хоче нам напакостити, не знає кордонів, тим не менше ми розраховуємо на розсудливість керівництва ФІФА та УЄФА».