Олег Герасимюк: «Термін вже пройшов, а очки з «Волині» не зняли»

Футбол України 11 Вересня, 14:03
Екс-гравець «Волині» в інтерв’ю «Футбол 1» розповів, що луцький клуб перед ним досі не погасив заборгованості по зарплаті за вісім місяців.

«Термін вже пройшов, а на даний момент, очки з «Волині» не зняли. Ніхто зі мною не виходив на контакт. Хочу звернутися через телебачення: за моєю інформацією, клуб написав якусь апеляцію. Не можу зрозуміти, чим вона обумовлена, бо в рішенні було зазначено: без апеляцій - або розрахунок, або мінус шість пунктів. Нехай мені цю апеляцію нададуть. Хочу побачити, чому цю справу клуб затягує».