Відомий російський спортивний журналіст та коментатор Олексій Андронов, у своїй конференції на «Р-Спорт
», прокоментував гру збірної України у матчі проти збірної Словачини.
«Моменти треба забивати. І не клацати дзьобом позаду. Це первинно, а не манера», -
прокоментував Олексій.