Олександр Кучер: «Це був один з найгірших матчів збірної за Фоменка»

Футбол України 12 Вересня, 07:30
Захисник донецького «Шахтаря» та збірної України прокоментував поразку національної команди збірній Словаччини.

«Це був один з найгірших матчів збірної за Михайла Фоменка. Нам дуже неприємно, що перший відбірковий поєдинок завершився поразкою вдома. Нас добре підтримували глядачі, а ми їх не порадували.

Що стосується епізоду, який призвів до єдиному голу в наші ворота, то там була низка помилок, і когось виділяти не можна. Один гравець схибив, потім другий, а третій не підстрахував. Групова помилка, на яку вплинуло безліч факторів. По «гарячих слідах» важко пояснити. Ми старалися зіграти на нуль, але не вийшло.

А атакувати ми повинні були переважно через фланги. Суперник закрився на своїй половині (особливо після забитого гола), тому потрібно було шукати вільні зони. Ми старалися, подавали в штрафну і навіть забили один м'яч, але арбітр його не зарахував. Нічия хоч якось скрасила б нашу гру. У всякому разі, словаків ми б не відпустили...

Втім, зіграно тільки один поєдинок. Так, неприємно, що ми так почали, тому тепер не залишається нічого іншого, окрім як наздоганяти», - цитує Кучера dynamo.kiev.ua, посилаючись на газету «КОМАНДА».