Колишній нападник «Динамо» та «Зорі» Володимир Онищенко дав свій коментар напередодні важливого матчу між своїми колишніми командами.
«Цей матч мене приваблює найперше як тренера збірної. В обох командах виступає чимало футболістів, яких ми викликали на останніх два матчі. Сподіваюся, вони відповідатимуть статусу гравців національної команди. Маю надію, що в цій зустрічі нарешті вийде на поле Євген Хачеріді, гравець, який потрібен і «Динамо», і збірній. Крім того, будемо спостерігати також за кількома футболістами, які до лав національної команди досі не запрошувалися. Не називатиму їхніх прізвищ, але такі є і в «Зорі», і в «Динамо», - цитує Онищенка