- Прикро втрачати такі очки, хоча до рахунку 1-2, коли ми програвали 1-0, розуміли, що потрібно забивати. Але в футболі таке буває, атакували, створили багато моментів. Допустили грубі помилки в обороні і за це поплатилися.
- Чи не відволікли хлопців думки про майбутні єврокубкові матчі?
- Абсолютно не вважаю, що вони думали про майбутні ігри. Ця гра не менш важлива, ніж наступна у Лізі Європи. Будь-які очки в цьому чемпіонаті - вони на вагу золота. Не має значення, з ким ми граємо, з якою командою - треба вигравати, на жаль, сьогодні цього не було.
- Оцініть гру воротарів обох команд.
- У другому м'ячі складно звинувачувати Шовковського. М'яч залетів у саму дев'ятку.
(про воротаря «Зорі»)