Юрій Вернидуб: «Радує, що мої хлопці ні в чому не поступалися «Динамо»

Динамо Київ 13 Вересня, 20:41
В інтерв'ю телеканалу Футбол 2 головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб дав свій коментар щодо матчу з «Динамо» (2: 2).

В інтерв'ю телеканалу Футбол 2 головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб дав свій коментар щодо матчу з «Динамо» (2: 2).

- В останньому голі більше фарту або холодного розрахунку ваших гравців?

- Про фарт складно говорити. Давайте порахуємо, скільки разів ми потрапляли у поперечину і штангу. Якщо взяти гру загалом, мені вона дуже сподобалася у виконанні обох команд. Хороша і динамічна була гра, особливо в першому таймі. У другому таймі знову проявилася наша стара хвороба, коли почали притискатися до своїх воріт, тому й отримали два м'ячі. При цьому не зупинилися, пішли вперед і забили гол.

Думаю, ми заслуговували очки, і було б дуже прикро сьогодні програти. Нічия з Динамо - це велике придбання. Радує, що мої хлопці ні в чому не поступалися супернику, але є над чим працювати.

- Що вам сподобалося в грі своєї команди?

- Сподобався перший тайм: впевненість, спокій і не били м'яч куди попало. Проводили осмислені контратаки, було достатньо моментів. Все одно ми показали досить зрілу і осмислену гру, і це мене найбільше радує. А не радує те, що в деяких моментах починаємо притискатися до своїх воріт, грати на відбій. Потрібно витримувати пресинг, адже ми до цього готові, -

цитує Вернидуба «

football.ua

»

.