Початок матчу о 22:05.
Матч «Ріу-Аве» – «Динамо» покаже телеканал «2+2»
Гру 1-го туру групового етапу Ліги Європи «Ріу-Аве» – «Динамо», що відбудеться в м. Віла-ду-Конде буде показано 18 вересня телеканалом «2+2».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Початок матчу о 22:05.