Матч «Ріу-Аве» – «Динамо» покаже телеканал «2+2»

Динамо Київ 14 Вересня, 09:23
Гру 1-го туру групового етапу Ліги Європи «Ріу-Аве» – «Динамо», що відбудеться в м. Віла-ду-Конде буде показано 18 вересня телеканалом «2+2».





Початок матчу о 22:05.