На матчі «Барселона» - «Атлетік» вивісили прапор Каталонії. ФОТО

Світовий футбол 14 Вересня, 10:43
Вболівальники «Барселони» на домашньому матчі третього туру іспанської Прімери з «Атлетіком» вивісили на трибуні стадіону «Камп Ноу» великий банер, що нагадує про захоплення Барселони королем Іспанії Філіпом V в 1714 році, що призвело до скасування автономії Каталонії.

Банер, розміри якого становлять 45 на 46 метрів, виконаний в кольорах прапора Каталонії, проте на ньому відсутні будь-які гасла, «Барселона» погодила з керівництвом ліги,

повідомляє «Чемпионат»

.

«Барселона» вийшла на матч з «Атлетиком» в червоно-жовтих футболках в честь дня Каталонії.

Зустріч закінчилася перемогою синьо-гранатових з рахунком 2:0.