- Наступна гра з «Інтером». Як будете стримувати атаку італійців?
- Ми будемо стримувати? А може, це вони будуть стримувати! У нас є два дні, щоб відійти від цієї гри, відновити сили. А вже перед матчем безпосередньо розберемо наступного суперника. Що говорити, це - «Інтер». Не кожен день граєш з такими командами. Добре, що граємо з глядачами, шкода, що не граємо в Дніпропетровську. Але, думаю, в Києві нас теж підтримають, приїдуть і вболівальники з Дніпропетровська. Постараємося показати хорошу гру і порадувати уболівальників хорошим результатом, - наводить слова Федецького офіційний сайт «Дніпра»