Федецький: «Добре, що з «Інтером» граємо з глядачами, шкода, що не граємо в Дніпропетровську, але, думаю, в Києві нас теж підтримають»

Футбол України 14 Вересня, 11:22
Захисник «Дніпра» Артем Федецький про майбутній матч Ліги Європи проти міланського «Інтера».

- Наступна гра з «Інтером». Як будете стримувати атаку італійців?

- Ми будемо стримувати? А може, це вони будуть стримувати! У нас є два дні, щоб відійти від цієї гри, відновити сили. А вже перед матчем безпосередньо розберемо наступного суперника. Що говорити, це - «Інтер». Не кожен день граєш з такими командами. Добре, що граємо з глядачами, шкода, що не граємо в Дніпропетровську. Але, думаю, в Києві нас теж підтримають, приїдуть і вболівальники з Дніпропетровська. Постараємося показати хорошу гру і порадувати уболівальників хорошим результатом, -

наводить слова Федецького офіційний сайт «Дніпра»

.